Böcek İlaçlama Hangi Şartlarda Yapılmalıdır ?

Sıcaklığın artmasıyla hem böceklerin artması hem de Çöp konteynırıdaki çöp kokuları artmaktadır. Evlerimizin önüne koydukları çöp konteynırlar belli bir zaman sonra bakterilerden oluşan haşereler evlerimize girerek bizleri rahatsız etmektedirler.

Böcek ilaçlamanın etkileri var mıdır ? 
Böcek ilaçlamanın içerisinde kimyasal madde bulunması eğer hiçbir zararı yok tam aksine zarardan çok yararlı olmaktadır. Evlerinizde veya işyerlerimizde gözümüz ile göremediğimiz yüzlerce böcekler mutlaka vardır. Ayrıyetten ise halıların aralarında veya lavaboları giderlerinde mutlaka haşereler üretmektedirler. Evlerimizdeki haşereler ismini dahi bilmediğimiz ve daha önce hiçbir şekilde görmediğimiz böcek türleri olduğuna adımız gibi eminiz. Sıvı ilaçlama yaptırdığınız zaman evinizde evin köşelerine ve lavabo giderlerinde mutfak Dolaplarının arkalarına ve makinaların motorlarını etraflarına sıvı sıkarak ilaçlama yapmaktayız. İlaçlama bittikten sonra bir iki gün evinizde mutlaka böcek artışını hissedeceksiniz çünkü yuva yapmış böcekleri ve evinizde daha önce görmediniz yuvalarının nereleri nde olduğunu bile bilmediğiniz böcekler ilacın çekme gücünü kullanarak bütün böcekleri yuvalarından çıkartır Ve koloni şeklinde hepsini öldürmek istediler. İyi firmalar seçtiğiniz de hiçbir kötü sonuçlar almayarak tap tersine hep evinizi izledik olmasını hem de sizin sağlığınızı daha iyi noktaya getirebilmek için ilaçlama firmaları çalışmaktadırlar.
Kimyasal madde içeren ilaçların ne zarar vardır ? 
Genellikle kimyasal madde içeren ilaçları daha ucuz olsun diye ve böcek torunlarına daha etkili sonuçlar alabilmek için ayrıyetten de kimyasal madde içeren ilaçları kullandığınız esnada 10 dakika geçmeden etkisini göstermeye başlayacaktır.  Bunun sebebi ise içerisindeki Ziraii İlaçlar bulundukları için anında etki etmektedir.  Böcekleri hemen öldürmesini öldürür fakat insan sağlığına çok zararlı ve kansorejen maddeler içermektedir.  Bizim kullandığımız ilaçlar ise tamamen sağlık Bakanlığı’nın onayı ilaçlar oğlu ve çevreye ne de insan sağlığına zarar verecek veya zarar tetikleyecek maddeler bulunmamaktadır. Firmamız yaklaşık 15 yıldan beri kurulmuş olan İstanbul’un neredeyse tamamına hizmet verebilen ayrıyetten ise bu zamana kadar kullandığımız ilaçlardan hiçbir müşterimizde şikayet almadan devam etmekteyiz. 24 saat hizmet alabilecek personellerimizin olması ve bütün yapmış olduğumuz uygulamalara garanti vermemiz büyük artıdır. Bu sebeplerden dolayı ilaçlama firması seçerken mutlaka çok özen göstermeniz gerekir evlerinize teslim ederken aynı zamanda da kendi sağlığınızı da ilaçlama firmaları da teslim etmektesiniz

Yorum yapın

http://www.metkimbocekilaclama.com Çınar böcek ilaçlama İlaçlama