Neden Biz ?

Neden Biz ?

İstanbul’da otuz dokuz ilçeye de hizmet veren kurumsal firma olmaktayız. Faal şekilde yaklaşık yedi yıldan beri sizlere daha kaliteli hizmet veremeye çalışmaktayız. İstanbul’un Neresinden ararsanız  arayın fiyatlarımız sabit fiks olmaktadır. Kesinlikle yapmış olduğumuz uygulamalar garantili olup sorun hala devam ediyorsa ücretsiz şekilde gelinerek tekrardan uygulama yapmaktayız. Garanti sürecinin süresi doksan gün olmaktadır. Kullandığımız ürünler tamamen Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan bayerin ilaçları olmaktadır. Ürünlerimizin içerisinde hiç bir sekilde kimyasal madde veya ziraa ilaç bulunmamaktadır. Son derecede kaliteli ve insan sağlığına veya çevreye zarar vermeyen ilaçlar kullanmaktayız. Sağlık Bakanlığının tavsiye ettiği gibi ve danışıklı Sağlık Bakanlığıyla çalışan bir firmayız. İstanbul’un bir çok resmi firmalarina ve bazı devlet binalarına hizmer vermekteyiz. Yaklaşık kırk sayıda personelimiz İstanbul’un bütün ilçelerine hizmet vermektedir. Uygulama yapıldıktan sonra sorun hala devam ettiği taktirde aradığınızın aynı günü tekrar ücretsiz ilaçlama yapılmaktadır. Yirmi dört saat hizmet veren personellerimiz olmaktadır. Ücretsiz keşif yapılmaktadır. Yapmış olduğumuz her uygulamalara gerek faliyet raporu gerek fatura vermekteyiz. İstanbul’da ruhsatlı ve ruhsatsız ilaçlama firmaları malesef zor olmaktadır. İlaçlamayala alakalı çok fazla bilgi bilinmediğinden dolayı kandırması kolay bir meslek olduğundan mutlaka ilaçlamaya karar verdiğinizde bir den fazla firma ile görüsüp evrakları tam olan firmalara uygulamayı yaptırmanız gerekir. Personellerimizin hepsinin yeterlilik belgeleri olmakta ve yaptıkları uygulamaları profosyonel şeklinde yapmaktadırlar. İlk önce ilaçlamadan önce iyice keşif yapılıp evin kapanması gereken açıklıklar olduğunda ilk onların kapatılıp daha sonra uygulamayı yapmaktadırlar.
Efk cihazı (sinek yakalayıcı)
Firmamız dışarıda ki efk cihazlarının ücretleri çok yüksek olduğundan dolayı bu ürünu yani sinek yakalayıcı cihazi kendimiz üretmekteyiz. Ürün son derecede kaliteli ve Sağlık bakanlığı ile tarım bakanlığının istediği cihaz olmaktadır. Gıda sektöründe bu cihaz zorunlu olmaktadır. Dört bir yanı açık çift ampül ile çalşmakta olup alt tabakasında bant ile sinek ampülün içerisinde ki fosforun çekici özelliği olduğundan dolayı direk banda yapışmaktadır. Ampüller almanyadan özel gelmektedir. Ürün tarafımızca iki yıl garantili olup isteğe göre farklı dekorlarda yapılmaktadır. Daha detaylı bilgileri bizlerden alabilirsiniz.
İlaçlama fiyatları neden değişken 
Tamamen biosidal ilaçlar ve Sağlık bakanlığın onayladığı ilaçlar maliyetleri daha fazla olduğundan dolayı biraz daha yapımı fazladır. Fakat içerisinde ziraai ilaç ve kimyasal madde bulunan ilaçların maliyetleri daha az ve kullanılması yasaktır. Bu nedenlede fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Fare yemlerinin yani mum blok’lar güncel yem fazla beklenilmemesi olmaktadır. Bunların hepsi fiyatları değiştiren maddeler olmaktadır.

Yorum yapın

http://www.metkimbocekilaclama.com Çınar böcek ilaçlama İlaçlama