Kadıköy’de Haşerelere Son

Kadıköy tarihi bakımından İstanbul’un en nezih ilçelerinden biridir. Turistik açından çok sayıda yabancı turisti ağırlamaktadır. Çarşıları,hamamları,kafeleri,eğlence merkezleri,ulaşım açısından hem karadan hem denizden rahatlıkla ulaşımı sağlanmaktadır. Her saniye vapurlar seyir halindedir. Kadıköy çok merkezi yerde olup diğer ilçelere rahatlıkla ulaşım sağlanmaktadır. Kadıköy deki evlerin bir çoğundan fazlası tarihi eser olduğundan dolayı tadilat ve onarım yapılmaktadır. Bu sebeplerden dolayı da neredeyse bütün evlerde haşere sorunu yaşanmaktadır. Tarihi evlerde genellikle tahta kurusu bulunmaktadır. Bunun nedeni ise ahşapların çok eski olduğun dan dolayı bizim alamadığımız kokuyu alırlar ve bu yüzden tahta kurusu sorunu yaşanır. Tahta kuruları çok çabuk üreye bilen bir haşere türüdür. Bu yüzden çok sayıda eve de bulaşmıştır.

İlaçlamanın Faydaları

İlaçlama yaptırmak sağlık açısından çok önemlidir. O gördüğümüz küçük haşereler de çok sayıda mikrop saçmaktadır. Bu yüzden ilaçlama yaptırmak çok önemlidir. Düzenli Olarak aylık ilaçlama yaptırmak bu yüzden çok önemlidir. Çok sayıda haşere türü olduğu için mikrop yayma olasılığı da çok yüksektir. Yan binanızda bile haşere sorunu varsa size de sıçraya bilir. Bu yüzden aylık periyodik ilaçlama yaptırmak gerekir.  Haşerelerin bazıları gözle görülür seviyede değildir. Ama çok sayıda mikrop saçarlar özellikle çocukların dirençleri bizden daha zayıf olduğu için rahatlıkla hastalık kapabilirler. Metkim İlaçlama bu sorunların hepsinin üstesinden rahatlıkla gelebilmektedir.Bu yüzden ilaçlamanızı düzenli olarak yaptırmanız gerekmektedir.

Kadıköy deki cafelerin,restaurantların hepsi ilaçlama yaptırma zorunluluğu vardır. Sağlık Bakanlığı ilaçlamayı zorunlu kılmaktadır. Metkim İlaçlama ilaçlama sektöründe İstanbul da ki çoğu büyük firmaya ilaçlama hizmeti vermektedir. Hepsinde sorunları büyük ölçüde  çözmektedir. Aylık ilaçlanılan yerleri kontrolü devamlı yapılmaktadır. Mutlaka ilaçlamaya karar verdiğinizde çok titiz davranarak kaliteli ve profesyonel ilaçlama firmaları seçmeniz gerekmektedir. İlaçların içerisinde hiçbir şekilde zirai ve kimyasal maddeler bulunmamaktadır. İlaçlama yaptıracağınız zaman firmaların referanslarına bakılıp firmanın ne kadar çok kurumsal ve profesyonel olduğunu daha önce çalıştığı firmalardan az çok anlayabilmektesiniz. İlaçlamaya gelen personel ilaçlamadan önce iyi bir keşif yapıp daha sonra uygulama yapması gerekmektedir.İlaçlamadan önce ve ilaçlamadan sonra yapılması gereken veya yapılmaması gereken bilgileri sizlere söylemeleri gerekmektedir.

Yorum yapın

http://www.metkimbocekilaclama.com Çınar böcek ilaçlama İlaçlama